Laipni lūdzam
mūsu uzņēmuma mājas lapā.

Neviena divstāvu māja vai daudzlīmeņu dzīvoklis nav iedomājams bez kāpnēm. Kāpt augšā vai doties lejā pa pakāpieniem- ierasta lieta, bet kā to izdarīt, lai tas būtu skaisti un ērti?

Jau 20 gadus mēs projektējam, izgatavojam un saliekam visaugstākās kvalitātes kāpnes.

Pa šiem gadiem uzkrātā pieredze un pastāvīga klientu vajadzību analizēšana ļauj mums efektīvi un kvalitatīvi izpildīt darbu, izvēloties visaugstākās kvalitātes materiālus un ņemot vērā vissīkākās nianses.

Mūsu ražotne ļauj mums kontrolēt darba kvalitāti no darba uzsākšanas brīža līdz uzstādīšanai. Viens no svarīgākajiem posmiem ir montāža kāpņu ražošanā.

Saliedētā speciālistu komanda, kas strādā ar daudzveidīgiem materiāliem, noslīpētā ražošanas shēma un kvalitātes kontroles sistēma katrā darba posmā palīdz mums izpildīt darbu augstā līmenī par pieņemamu cenu. Mēs izgatavojam kāpnes mājām un vasarnīcām mūsdienīgā vai senlaicīgā stilā, dažādu sarežģītības pakāpju nožogojumus, izmantojot melnu un nerūsējošu tēraudu, koku un stiklu.

Mūsu speciālisti piedāvās Jums plašu pakalpojumu klāstu – sākot no projekta izstrādes un kāpņu izgatavošanas, līdz kāpņu uzstādīšanai un to apkalpei. Pēc pasūtītāja vēlēšanās kāpņu izgatavošanā var tikt izmantots jebkurš materiāls, sākot no dažādu veidu metāla un koka līdz pat stiklam, marmoram un akmenim. Tādējādi Jūsu kāpnēm citu līdzīgu nebūs.

Mēs palīdzēsim Jūsu kāpnes padarīt par krāšņu Jūsu interjera elementu.
No 1997. līdz 2019. gadam esam izgatavojuši un montējuši vairāk nekā 600 kāpņu.